Rólunk

A Gelencsér Autósiskolát, családi vállalkozásként, 2007-ben alapítottuk feleségemmel közösen. Megalakulásunk óta folyamatosan fejlesztjük, bővítjük szolgáltatásainkat, járműparkunkat, oktatástechnológiai eszközeinket, növeljük szakember állományunkat. Pozitív visszajelzésként tanulóink létszáma évről-évre nő, bizonyítva számunkra, hogy jó úton járunk a közlekedési ismeretek, kultúra és biztonság, a járművezetési képességek oktatásában.

A szakmai hátteret jómagam - Gelencsér László - biztosítom cégünk számára, hiszen több mint 40 éve dolgozom sikeresen gépjárművezető-szakoktatóként. Oktatói pályafutásomat 1987-ben, az akkori MHSZ kereteim belül, édesapám szárnyai alatt kezdtem. 1991-től, több társammal együtt magán autósiskolát létesítettünk, ahol 2007-ig tevékenykedtem. 2006-ban elvégeztem a közúti gépjárművezetői vizsgabiztosi képzést, s ettől kezdve ilyen irányban is dolgozom.

rolunk01.jpg

Az állandó fejlesztéseknek köszönhetően, mára igen kiterjedt és minden igényt kielégítő járműparkkal rendelkezünk. Az Autósiskolánál több oktató is tevékenykedik, gyakorlati járművezető oktatóink Varga Zoltán, Tóth Sándor, Csötönyi János, Gulyás Gábor, Boda Gábor, Iberhardt Ferenc, Miklos József, Gelencsér László, elméleti oktatóink Köszegi Csaba, Orbán Miklos, Ócsai István, Gelencsér László. A képzések között megtalálható a hagyományos tantermi és a e-learning  képzés is minden kategóriában. Az általunk beiskolázott tanulóknak, biztosítjuk az eredményes felkészülés elengedhetetlen feltételeit: oktatási segédanyagot, tankönyveket, vizsgára felkészítő programokat. Kezdetektől fogva szervezünk járművezetői továbbképzéseket, gépkezelői szaktanfolyamokat, valamint a vezetői engedély kiváltásához szükséges, közúti elsősegélynyújtó vizsgára felkészítő tanfolyamokat.

A folyamatos kapcsolattartás érdekében, minden hétköznapra kiterjedő ügyfélszolgálattal állunk, tanulóink és a kedves érdeklődők rendelkezésére.

Ügyfélszolgálati munkatárs Bodnár Viktória

Ügyfélszolgálat: H-P 9-12, 13-17 óráig. Tel.: 06 30/632-3580

Köszönöm a figyelmet és remélem, szolgáltatásunk színvonala elnyeri tetszésüket.